Zwierzęta Wokół Nas 2.0

Free Witaj Młody Odkrywco – jestem żyrafa Mela i pokażę Ci bogaty świat zwierząt.
Rating
Your vote:
Latest version:
2.0 See all
Developer:
com.bigteddybearstudio
Download
Free  
Freeware
Info updated on:

Witaj Młody Odkrywco – jestem żyrafa Mela i pokażę Ci bogaty świat zwierząt. Chcesz poznać moich przyjaciół? Będę Ci towarzyszyć przez cały czas. Na świecie żyje bardzo dużo różnych zwierząt. Jedne lubią przebywać z ludźmi, inne są płochliwe i wolą swoje własne towarzystwo. Są też takie, do których nie wolno się zbliżać, bo mogą wyrządzić krzywdę. Chcesz poznać ich nazwy i charaktery? Zatem ruszajmy w podróż ze zwierzakami! W tym odcinku poznasz zwierzęta z Twojego najbliższego otoczenia, dlatego jest ona nazwana "Zwierzęta Wokół Nas".
To barwna i ciekawa aplikacja, która w przystępny sposób pokazuje dzieciom świat zwierząt. Zawiera także quiz, który pozwala zweryfikować, jak dobrze dzieci radzą sobie z przyswajaniem wiedzy. Dodatkowo umieściliśmy także grę pamięciową, która bawiąc, uczy koncentracji i zapamiętywania rozmieszczenia obiektów.
Aplikacja przeznaczona jest dla dzieci od trzech do dziewięciu lat. Najmłodszym pozwala oglądać kolorowe zwierzątka i słuchać ich odgłosów. Starsze dzieci dodatkowo poznają wiele ciekawych faktów, które na długo zapadną im w pamięci. Informacje można czystać samodzielnie, lub powierzyć to narratorce – żyrafie Meli, która ciepliwie i przyjaźnie poprowadzi dzieci przez cały program, służąc radą i pomocą w każdym momencie.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WSZYSTKICH NASZYCH APLIKACJI. ROBIMY WSZYSTKO CO W NASZEJ MOCY, BY POZOSTAŁY ONE DARMOWE. JEDNYM Z KRYTERIÓW JEST TAKŻE ILOŚĆ POBRANYCH APLIKACJI, PROSIMY ZATEM O POWIADAMIANIE ZNAJOMYCH O TYCH CIEKAWYCH PRODUKTACH.
MŁODY ODKRYWCA to seria programów edukacyjnych, kierowana do dzieci w wieku od trzech do dziewięciu lat. Planujemy łącznie kilkanaście publikacji na wszystkie tematy bliskie najmłodszym. Kolejne tomy będą ukazywać się co miesiąc. Zapraszamy.

Screenshots (10)

Comments

User

Your vote: